Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro zmieniają wygląd

pixel-6-6-pro

Powoli zaczynają wyciekać kolejne informacje dotyczące flagowej serii od Google’a. Tym razem jednak najnowsze rendery mocno zaskoczyły. Pixele generalnie należały pod względem wyglądu do dość konserwatywnych urządzeń. Najnowsze rendery pokazują jednak, że sporo w tej kwestii się zmieni w Pixelach 6.

Znów charakterystyczny wygląd ale inny

Do tej pory Pixele także wyróżniały się wyglądem, głównie ze względu na kwadratową wyspę z tyłu. Jednak w ostatnim czasie powstało sporo modeli smartfonów o podobnym wyglądzie. Być może Google doszło do wniosku, że najwyższy czas coś zmienić.

Wedle najnowszych renderów Google Pixel 6 i wersja Pro będą miały aparaty ustawione poziomo na charakterystycznej nieco wypuklej wyspie biegnącej od krawędzi do krawędzi. Dzięki renderom wiemy również, że Google Pixel zostanie wyposażony w podwójny aparat główny, natomiast wersja Pro będzie miała trzy kamerki. Prawdopodobnie ten ostatni model będzie również dysponował większą przekątną ekranu.

Jeżeli chodzi natomiast o front, tutaj zmiany nie są aż tak radykalne jednak również widoczne. Przede wszystkim najnowsze Pixele 6 będą bardziej kwadratowe od poprzednika. Wedle renderów będą miały również bardzo wąskie ramki oraz pojedynczy centralnie umiejscowiony aparat do selfie ukrywający się w niewielkiej dziurce.

Nie ma natomiast żadnych dodatkowych informacji na temat specyfikacji, oprócz tego co już wcześniej było wiadomo i to co ujawniają najnowsze grafiki. Można zatem spodziewać się wydajnego procesora własnej konstrukcji z minimum 6 GB pamięci RAM. Można także oczekiwać jednych z najlepszych aparatów na rynku. Wydaje się, że Pixel 6 Pro będzie oferował pełny zakres możliwości fotograficznych, czyli znajdą się tam aparat główny, teleobiektyw oraz aparat ultraszerokokątny.

Na premierę Google Pixel 6 i wersji Pro trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Prawdopodobnie zaprezentowane one zostaną na początku października tego roku. Wiele wskazuje także, że oprócz smartfonów, Google pokaże również swój autorski smartwatch.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów