Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 5 i Google Pixel 4a 5G na grafikach

Google Pixel 5

Wiele wskazuje na to, że jesienią zobaczymy kolejne smartfony od Googla. Tym razem gigant zrezygnuje z obranego do tej pory podziału na podstawowy model i wersję XL. Zastąpi go Google Pixel 4a 5G oraz Google Pixel 5.

Brak flagowego procesora

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że oba smartfony będą pracowały pod kontrola wydajnego ale nie flagowego procesora. Wedle najnowszych informacji sercem obu modeli będzie Snapdragon 765G, który posiada zintegrowany modem 5G.

Na ten moment nie ma zbyt wielu informacji na temat specyfikacji. Jednak można przyjąć, że zarówno Pixel 4a 5G jak i Google Pixel 5 będzie posiadał minimum 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni dyskowej. Możliwe również, że będą dostępne inne wersje pamięciowe.

Różnice w obu smartfonach mogą wystąpić w przypadku aparatów. Google Pixel 4a 5G zapewne będzie posiadał podwójny aparat główny. W przypadku Googla Piexel 5 można spodziewać się pewnych nowości. Idealnie by było zobaczyć potrójną kamerkę główną, jednak na ten moment nic nie wiadomo.

Google Pixel 5 powinien także otrzymać ulepszony wyświetlacz. Będzie on wykonany w technologii OLED i będzie posiadał przekątną w okolicy 5,8 cala. Prawdopodobnie dostanie także wyższą czestotliowść odświeżania na poziomie 90 Hz lub 120 Hz.Co ciekawe, to Google Pixel 4a 5G ma być tym większym modelem, gdyż przekątna jego ekranu wyniesie 6,1 cala.

Pierwsze informacje mowią o tym, że oba smartfony mają pojawić się w okolicy października. Oczywiście jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pierwsze plotki mówią, że Google Pixel 5 będzie wyceniony na 699 dolarów. Czy tak rzeczywiście będzie – przekonamy się na jesieni.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, phonearena.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów