Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL – nowe informacje i szczegóły wyglądu

smartfon Pixel

Pomimo, że do premiery nowych flagowych produktów ze stajni Google’a pozostało jeszcze parę miesięcy, wiemy o nich już całkiem sporo. Ostatnio w sieci pojawiły się informacje o producencie akcesoriów dla modeli Pixel 4 oraz Pixel 4 XL, dzięki czemu dowiedzieliśmy się o dwóch istotnych szczegółach wyglądu.

Rendery Google Pixel 4

Firma Skinomi, która jest producentem akcesoriów do smartfonów, postanowiła zaprojektować folię ochronną dla Google Pixel 4. Na zaprezentowanych materiałach widać duże wycięcie w prawym górnym rogu akcesorium. Prosty wniosek z tego jest taki, że smartfon amerykańskiego koncernu będzie miał podwójny przedni aparat. Możliwe, że jeden z obiektywów będzie szerokokątny. Wszystko wskazuje na to, iż urządzenia będą miały niewielkie ramki. Pewną nowością jest informacja o bardzo małym „podbródku”. Oprócz tego mowa jest także o głośnikach stereo umieszczonych na krawędziach w wąskich wcięciach skierowanych do przodu.

Nie wiadomo natomiast jak w Pixelu 4 zostanie rozwiązana kwestia fizycznych przycisków. Wcześniejsze informacje sugerowały całkowitą rezygnację z nich na rzecz alternatywnych pojemnościowych rozwiązań. Jednak najnowszy render wyraźnie wskazuje obecność przycisku zasilania i głośności. Trzeba się również zastanowić nad obecnością klasycznych przycisków na grafice zaprezentowanej przez Skinomi, gdyż zazwyczaj smartfony od Google’a są przedstawiane bez tych szczegółów, a promowana jest obsługa gestami. Wątpliwości te zapewne zostaną rozwiane wraz z kolejnymi informacjami w najbliższych miesiącach.

Specyfikacja Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oparta będzie o flagowego Snapdragona 855. Do tego dostaniemy minimum 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni na pliki. W smartfonach będzie od razu zainstalowany Android 10 Q. Dodatkowo powinny spełniać standardy certyfikatu IP68 odpowiadającymi za parametry odporności na kurz i wodę. Planowana data premiery smartfonów to początek października tego roku.

Źródło: phonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów