Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google Pixel 4 – nowe rendery

Pomimo, że do premiery nowego flagowca Google zostało jeszcze sporo czasu, w sieci pojawiają się coraz to nowe informacje. Tym razem pojawiły się kolejne rendery, które dają sporo do myślenia.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Pixel 4 coraz bliżej

Nowe grafiki Google Pixel 4 są co najmniej zaskakujące. Przede wszystkim rzuca się w oczy moduł głównego aparatu. Osadzony jest on na kwadratowej wyspie bardzo przypominającej wizualizacje konkurencyjnego iPhone’a 11. Musimy natomiast pamiętać, że jest to tylko jedna z propozycji prototypu i sporo jeszcze może ulec zmianie. Niemniej jednak, rendery pokazują, że Google pójdzie w stronę większej ilości obiektywów niż miało to miejsce do tej pory. Pamiętajmy, że zazwyczaj aparaty w Pixelach lokowały się w górnej części stawki, jeśli chodzi o jakość zdjęć. Jednak konkurencja również nie śpi i wprowadziła różne ulepszenia, jak również większą ilość obiektywów. Stąd zapewne taki ruch. Trudno natomiast stwierdzić, czy w smartfonie pojawią się teleobiektywy. Z większym prawdopodobieństwem możemy spodziewać się „oczka” ultraszerokokątnego.

Google Pixel 4 render

Jeśli chodzi o wygląd, tutaj powinniśmy oczekiwać kontynuacji dwukolorowego wykończenia smartfona, tak jak ma to miejsce do tej pory. Pomimo, że nie widać tego na ciemnych renderach. Z tylnych plecków zniknie natomiast czytnik linii papilarnych, który zostanie najprawdopodobniej zaimplementowany w ekranie. Nie do końca pewna jest kwestia frontowego aparatu. Wcześniejsze doniesienia sugerowały obecność dziurki w ekranie i brak notcha. Natomiast najnowsze rendery nie precyzują tego. Tym bardziej, że głośnik do rozmów jest umieszczony dość daleko od aluminiowej krawędzi, co z kolei sugeruje jednak obecność jakiegoś rodzaju wcięcia w ekranie. Z kolei głośnik multimedialny został umieszczony na dole w aluminiowej ramce - stąd między innymi brak złącza słuchawkowego. Rendery wskazują również na obecność fizycznych przycisków, a to oznacza, że Google zrezygnowało z koncepcji urządzenia pozbawionego jakichkolwiek klawiszy.

Google Pixel 4 render

W kwestii specyfikacji, praktycznie pewna jest obecność Snapdragona 855, minimum 6 GB pamięci RAM i 128 GB przestrzeni na pliki w podstawowej wersji. Na pokładzie powinien znaleźć się Android 10 Q, a urządzenia otrzymają stosowne certyfikaty IP68 dotyczące odporności na kurz i wodę. Data premiery Google Pixel 4 powinna mieć miejsce na początku października tego roku.

Źródło: phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów