Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S8 i inne nowości w FM Group Mobile

avatar
Galaxy S8

Od połowy listopada w sieci FM Group Mobile można zamówić flagowego Samsunga Galaxy S8. Obecnie dostaniemy go w promocyjnej cenie 1 zł, ale to nie koniec nowości u tego operatora. W jego ofercie abonamentu z telefonem znalazło się kilka nowych ciekawych modeli.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Galaxy S8 za 1 zł

Od pewnego czasu istnieje możliwość zakupienia m.in. innego Samsunga – budżetowego Galaxy J3 (2017) oraz atrakcyjnego Xiaomi Redmi 4X. Również i one są dostępne za symboliczną złotówkę w abonamencie za 79 zł miesięcznie:

Taką samą opłatę startową znajdziemy przy Samsungu Galaxy S8. W jego przypadku abonament wzrasta do 169 zł:

Cena 1 zł za Galaxy S8 dostępna jest w promocji ważnej do wyczerpania zapasów. Wcześniejsza opłata została ustalona na 439 zł, można więc zaoszczędzić grubo ponad 400 zł.

Zobacz również: 5 najlepszych ofert z Samsungiem Galaxy S8.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: