Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W ofercie na abonament wirtualnego operatora FM Group Mobile zadebiutował nowy model smartfona. Jest nim Lenovo K6 Note Dual SIM LTE, który – w zależności od wybranej wysokości abonamentu – jest dostępny już za symboliczną złotówkę. Warto nadmienić, że to kolejny telefon chińskiego producenta, jaki oferuje sieć FM Group Mobile.

Lenovo K6 Note od 1 zł

Lenovo K6 Note Dual SIM LTE może pochwalić się ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 430 o taktowaniu 1,40 GHz, 3 GB pamięci RAM, dzięki którym jego działanie jest szybkie i płynne. Jak sama nazwa wskazuje, smartfon Lenovo wyposażony jest w 2 sloty na karty SIM, a także slot karty pamięci, dzięki którym możemy rozszerzyć pamięć z 32 GB o dodatkowe 128 GB.

Lenovo K6 Note Dual SIM LTE za 1 zł:

Model ten jest całkiem nowy – zadebiutował w ostatnim kwartale 2016 roku. Jego kolejną zaletą jest wydajna bateria o pojemności 4000 mAh, aparat fotograficzny 16 Mpix z autofocusem oraz wyświetlacz IPS o przekątnej 5,5 cala w standardzie Full HD.

Zobacz też 5 najlepszych smartfonów w FM Group Mobile – II kwartał 2017.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów