Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe telefony w ofercie FM Group Mobile

Huawei P10 Lite Best MOVE

Do oferty wirtualnej sieci FM Group Mobile dołączyły 4 nowe smartfony chińskich marek Huawei, Lenovo oraz ZTE. Są one dostępne w abonamencie operatora, a ich ceny – w zależności od wybranego abonamentu – zaczynają się już od symbolicznej złotówki. Tym samym FM Group Mobile powoli zwiększa swoją ofertę, zbliżając się w liczbie oferowanych modeli do największych operatorów – sieci Orange, Play, Plus i T-Mobile.

4 nowości z Chin

Smartfony tych chińskich producentów są już na rynku od pewnego czasu. O ile modele od ZTE i Lenovo zadebiutowały odpowiednio 1 i 2 lata temu, to modele z wyższej i średniej półki od Huawei miały premierę jeszcze w tym roku. I właśnie te 2 modele są najbardziej atrakcyjne spośród nowości FM Group Mobile. Smartfona P10 dostaniemy za 1 zł w poniższym planie taryfowym:

P10 Lite w identycznej opłacie startowej jest dostępny w abonamencie za 99 zł miesięcznie (również w umowie na 2 lub 3 lata). Oto pełna lista chińskich nowości w FM Group Mobile:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów