Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowe telefony w ofercie FM Group Mobile

avatar
Huawei P10 Lite Best MOVE

Do oferty wirtualnej sieci FM Group Mobile dołączyły 4 nowe smartfony chińskich marek Huawei, Lenovo oraz ZTE. Są one dostępne w abonamencie operatora, a ich ceny – w zależności od wybranego abonamentu – zaczynają się już od symbolicznej złotówki. Tym samym FM Group Mobile powoli zwiększa swoją ofertę, zbliżając się w liczbie oferowanych modeli do największych operatorów – sieci Orange, Play, Plus i T-Mobile.

4 nowości z Chin

Smartfony tych chińskich producentów są już na rynku od pewnego czasu. O ile modele od ZTE i Lenovo zadebiutowały odpowiednio 1 i 2 lata temu, to modele z wyższej i średniej półki od Huawei miały premierę jeszcze w tym roku. I właśnie te 2 modele są najbardziej atrakcyjne spośród nowości FM Group Mobile. Smartfona P10 dostaniemy za 1 zł w poniższym planie taryfowym:

P10 Lite w identycznej opłacie startowej jest dostępny w abonamencie za 99 zł miesięcznie (również w umowie na 2 lub 3 lata). Oto pełna lista chińskich nowości w FM Group Mobile:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.