Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Deutsche Telekom najcenniejszą marką w Europie

Grupa Deutsche Telekom najcenniejsza EU

Deutsche Telekom najcenniejszą marką w Europie wśród operatorów telekomunikacyjnych. Tak wynika z raportu przygotowanego przez Brand Finance Global 500. Operator rośnie z roku na rok i ma naprawdę wielkie powody do zadowolenia.

  • Grupa Deutsche Telekom jednym z największych operatorów
  • zajmuje pierwsze miejsce w Europie i drugie na świecie
  • Grupa DT notuje wielkie wzrost wartości marki

Deutsche Telekom najcenniejszą marką w Europie

Grupa Deutsche Telekom – którego częścią jest T-Mobile Polska – zajmuje wśród operatorów telekomunikacyjnych pierwsze miejsce w Europie i drugie na całym świecie. W ujęciu globalnym ustępuje pola jedynie Verizonowi, ale znacząco wyprzedza kolejne AT&T oraz Orange. Co więcej, w rankingu ogólnym – gdzie według raportu BFG 500 najbardziej wartościową marką na świecie są odpowiednio Amazon, Apple, Google i Microsoft – Deutsche Telekom zajmuje bardzo wysokie jedenaste miejsce, notując awans aż o 6 miejsc.

Grupa Deutsche Telekom poprawiła też wartość własnej marki, która obecnie wynosi 62,9 mld dolarów USD. Jest tym samym wyższa o 5% w porównaniu z ubiegłym rokiem, a od 2020 roku wzrosła aż o 58%!

Mówi Ulrich Klenke, Chief Brand Officer w Deutsche Telekom:

Fakt, że udało nam się zostać najsilniejszą marką w Europie, jest ogromnym sukcesem Grupy i sprawia mi szczególną radość. Silna marka oznacza silną firmę. Zwiększa ona atrakcyjność dla partnerów biznesowych i inwestorów. Pozytywny wzrost marki jest również wyrazem zaufania, jakim klienci i społeczeństwo darzą Deutsche Telekom.

Zobacz również: T-Mobile wprowadza Internet Biznes PRO. Czym się charakteryzuje?

Źródło: firma.t-mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: