Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Data premiery Samsunga Galaxy S8

Samsung Logo

26 lutego 2017 roku zadebiutuje Samsung Galaxy S8 – flagowy smartfon producenta elektroniki. Firma z pewnością będzie chciała przygotować najbardziej dopracowaną słuchawkę w historii, ponieważ obecne kłopoty Galaxy Note7 mocno nadszarpnęły reputację Koreańczyków. Czy zapowiedziana ósemka pobije rekord najszybciej sprzedawanego telefonu w historii, którym był Galaxy S7 Edge?

Pomimo wcześniejszych plotek, Samsung postanowił nie przyspieszać premiery kolejnego flagowego modelu – Galaxy S8. Komentatorzy sugerowali, że firma będzie chciała przykryć liczne kontrowersje, które pojawiły się w związku z wybuchającymi Galaxy Note7. Prezentacja nowej słuchawki nastąpi podczas przyszłorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Potwierdzenie znalazło się na Twitterze:

s8-twitter

Zapowiedź S8 /fot. Twitter

26 lutego przyszłego roku zanosi się na niezwykle intensywny wieczór – nowy telefon prawdopodobnie zostanie zaprezentowany o godzinie 19. Pierwsze przecieki sugerują prawdziwą rewolucję w kilku funkcjonalnościach, jak i samym wyglądzie smartfona. Wszystko wskazuje na to, że nowa słuchawka pobije rekord swojego poprzednika w kategorii najszybciej sprzedającego się smartfona w historii.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów