Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu zużyli eksabajt danych w 2018 roku!

1

Klienci Grupy Cyfrowy Polsat przesłali w całym 2018 roku ponad 1 eksabajt danych. To ogromna liczba - 1 eksabajt równy jest miliardowi gigabajtów! Ponad 91% transferu odbyła się w technologii LTE i LTE Advanced.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

1 mld GB w 2018!

Jak informuje Grupa Cyfrowy Polsat w swoim oficjalnym komunikacie, przesłany transfer w 2018 roku jest pierwszym eksabajtem w sieci mobilnej. Użytkownicy sieci Plus i CP zużyli łącznie 965 PB (o 28% więcej niż w roku 2017), a zliczając dodatkowo ruch z roamingu i sieci MNVO (np. Premium Mobile) przekroczono magiczny prób 1 EB, a więc miliarda GB. To tak, jakby przez 1 rok niemal 7 mln osób zużywało miesięcznie 12 GB!

Poniżej podajemy przykładowe oferty z dużymi pakietami internetowymi.

Abonament Plusa z telefonem:

Bezterminowy abonament submarki Plusa:

Bezterminowy abonament operatora MNVO działającego na łączach Plusa:

Grupa Cyfrowy Polsat nazywa swoich klientów „najbardziej internetowymi w Polsce”. Informuje również o coraz większym zasięgu swojego LTE i LTE Plus Advanced, który dociera już odpowiednio do ponad 99 i 73% mieszkańców kraju. Polepsza się nie tylko zasięg - dzięki zastosowaniu modulacji 256 QAM i MIMO4x4 w Plusie i CP pozwoliło w niektórych regionach kraju uzyskać prędkość ponad 600 Mb/s w LTE Advanced.

Źródło: Grupa Cyfrowy Polsat.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
kamil7430 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kamil7430
Gość
kamil7430

Zasięg zasięgiem… ale czasem mam wrażenie, że większą przyjemność zrobiłoby mi, gdyby go nie było w ogóle. Co to za „lider LTE”, gdzie prędkość na tej wydmuszce LTE900 w środku dnia (godzina 11!) wynosi 150kB/s? Chyba nie muszę wspominać o wieczorach z tym „superszybkim internetem LTE PLUS ADVANCED”…

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów