Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Targi Consumer Electronics Show w Las Vegas, które rozpoczęły się na początku stycznia, to najważniejsze miejsce prezentacji smartfonów dla każdego producenta. Firma ZTE dołączyła do wyścigu o klienta i przedstawiła dwa nowe modele: Blade V8 Pro i Hawkeye. Czy mają szansę na światowy sukces?

ZTE to jeden z najbardziej znanych producentów smartfonów na rynku, jednak zeszły rok nie można im zaliczyć do zbyt udanych. Aby poprawić sytuację, firma zdecydowała się na zaprezentowanie dwóch nowych modeli podczas targów CES w Stanach Zjednoczonych. Pierwszym z nich jest Blade V8 Pro. W środku zgrabnej obudowy znajdziemy wydajny, 8-rdzeniowy układ scalony Qualcomm Snapdragon 625 i 32 GB pamięci na dane. Aplikacje będą mogły korzystać z 3 GB pamięci RAM, a użytkownicy posiadający dwa numery z pewnością docenią funkcję Dual SIM. O bezpieczeństwo zadba czytnik linii papilarnych. Bateria 3140 mAh pozwoli na swobodne korzystanie ze smartfona przez większość dnia.


zte-blade-v8-pro-zdjecie

Blade V8 Pro/fot. ZTE


Projekt Hawkeye opierał się na licznych sugestiach ze strony samych użytkowników. Za pomocą specjalnej strony www mogli oni zamieszczać swoje własne pomysły co do wyglądu i funkcjonalności przyszłego smartfona. Pozwoliło to stworzyć urządzenie, które posiada m.in. czujnik śledzenia wzroku oraz możliwość przyklejenia do ściany dzięki zastosowaniu specjalnego materiału na obudowie. Na razie nie znamy jego pełnej specyfikacji, lecz cena około 200 dolarów z pewnością wystarczy na całkiem wydajne komponenty. Czekamy.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów