Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Black Shark 4S Pro pojawił się właśnie na horyzoncie

Black-Shark-4-Pro

Linia smartfonów gamingowych to dość specyficzny typ urządzeń. Niemniej jednak cieszy się sporym powodzeniem między innymi ze względu na zazwyczaj topową specyfikację. Jednym z najbardziej znanych smartfonów tego typu jest Black Shark i właśnie pojawiły się informacje na temat najnowszego modelu z tej serii.

Jeszcze wydajniejszy i jeszcze szybszy

Na ten moment niewiele wiadomo na temat specyfikacji Black Shark 4S Pro. Jednak powoli zaczynają się pojawiać kluczowe informacje. Na początek niemal pewne jest, że najsilniejszy wariant będzie napędzany przez Snapdragona 888+. Patrząc na poprzedników spokojnie można przyjąć, że będzie on współpracował z 12 i 16 GB pamięci RAM. Zapewne do wyboru znajdzie się także najbogatsza wersja z 512 GB przestrzeni dyskowej. Nie powinno także zabraknąć wersji 128 i 256 GB.

W smartfonach gamingowych istotną rolę odgrywa ekran. Tutaj nie powinniśmy być zawiedzeni. Wedle przecieków znajdzie się tutaj panel wykonany w technologii AMOLED o odświeżaniu na poziomie 144 Hz. Jego przekątna powinna wynieść w okolicach 6,7 cala. Być może będzie także obsługiwał rozdzielczość 2K.

Nic nie wiadomo na temat aparatów. Jednak w tego typu smartfonach jest to raczej drugorzędny element wyposażenia. Chociaż poprzednik może się pochwalić potrójmy aparatem głównym w konfiguracji 64 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix. Tutaj zapewne może być tylko lepiej, zatem poprawne zdjęcie w razie konieczności tym smartfonem jak najbardziej da się zrobić.

Telefony gamingowe na 2024 rok

Dobrze prezentuje się w zapowiedziach natomiast bateria. Przede wszystkim dlatego, że mowa tutaj o szybkim ładowaniu na poziomie 120 W. A takie ładowanie to świetna sprawa. Inna kwestia to żywotność ogniwa. Tutaj jego pojemność powinna wynieść minimum 4500 mAh, a zapewne będzie bliżej 5000 mAh.

Na ten moment to wszystkie informacje dotyczące Black Shark 4S Pro. Nie wiadomo kiedy odbędzie się jego premiera i jaka będzie jego cena. Jednak jeżeli już teraz wyciekają podstawowe informacje to można się spodziewać nowego smartfona do końca roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.