Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dziś Black Friday! Co oferują operatorzy komórkowi?

avatar
1
promocje operatorów GSM Black Friday

Trwa Black Friday! Z tej okazji ostatni operatorzy komórkowi przygotowali różnego rodzaju bonusy i promocje. Można sporo zyskać!

  • dziś przypada Black Friday
  • to największe święto wyprzedażowe
  • swoje promocje oferują również sieci GSM

Dziś Black Friday!

Przypominamy – dziś przypada tzw. Czarny Piątek, a więc światowe święto wyprzedaży. Większość promocji u operatorów komórkowych znanych jest od kilku czy nawet kilkunastu dni, ale dziś wprowadzono kolejne.

Black Friday w lajt mobile promocja

W promocji Black Friday w lajt mobile czeka na Ciebie darmowy abonament przez pierwszy miesiąc! Oferta obejmuje wszystkie abonamenty tego wirtualnego operatora komórkowego.

Promocja trwa tylko do 27 listopada bieżącego roku.

Black Friday w T-Mobile

T-Mobile oferuje już od dłuższego czasu sporo bonusów i rabatów na Black Friday (a raczej Black Week), a dziś doszła kolejna. Tym razem skierowana jest do właścicieli prepaidów (a więc ofert na kartę) T-Mobile oraz Heyah. Doładuj konto swojego telefonu w kwocie minimum 5 zł i otrzymaj podwójny transfer GB!

Tym razem promocja Black Friday w T-Mobile trwa do 28 listopada.

Zobacz również: Black Friday i Cyber Monday 2022 – promocje operatorów komórkowych

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Dla mnie najważniejsze, że można dostać u mojego operatora, taki smartfon jak nova 10 od huawei. Ktoś jeszcze ma i podzieli się opinią?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.