Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Billy pomoże dokonać zakupów. Genialna aplikacja już w sklepie

Zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu tracisz codziennie na szukanie najpotrzebniejszych produktów w okolicznych sklepach, przy okazji oczekując jak najniższej ceny oraz informacji o składnikach? Na te pytania z pewnością szukali odpowiedzi producenci aplikacji Billy-Asystent – projektu, którego celem jest zaoszczędzenie czasu na zakupach.

„Super promocja” w jednym sklepie jest droższa od standardowej oferty w innym? Nie wiesz w którym produkcie znajdują się potencjalne alergeny? Ile czasu zajmuje przyglądanie się (często) bardzo nieczytelnym etykietom? Z pomocą przychodzi Billy – Asystent, rewolucyjny pomysł informatyków firmy Springloft. Aplikacja jest genialnie prosta – pozwala na przygotowanie listy potencjalnych zakupów. Wyszukiwarka została wyposażona w liczne filtry, sortujące produkty m.in. pod względem posiadanych alergenów, popularności, czy też cen w różnych sieciach handlowych. Tym sposobem możemy wybrać dokładnie to co nas interesuje i zaoszczędzić czas na przemierzaniu kolejnych kilometrów pomiędzy półkami sklepowymi.

Do naszej dyspozycji producenci przygotowali możliwość zorganizowania całego koszyka zakupów. Program zapisuje również poprzednie wyszukiwania, co usprawnia podliczenie wydatków w danym okresie czasu (dziennym, tygodniowym lub miesięcznym) – kontrola wydatków nigdy nie była tak prosta. W celu maksymalnej personalizacji i przyspieszenia aktualizacji cen i miejsc, Springloft wyposażył swój pomysł w opcję dodawania nowych produktów przez użytkowników, korzystając z opcji „Opisz nowy produkt” – ręcznie wpisujemy nazwę i robimy zdjęcie wybranej rzeczy.

Aplikacja działa na systemie Android (> 4.0) i iOS (> 9.0) i jest dostępna bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store.

Billy – Asystent zakupów można pobrać ze sklepu App Store (dla systemów iOS), jak również Google Play (wszyscy posiadacze Androida).

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów