Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wprawdzie do premiery Apple iPhone 8 zostało jeszcze trochę czasu, to w internecie zaczęły pojawiać się pierwsze informacje sugerujące wygląd i wnętrze amerykańskiego smartfona. Thadeu Brandao, jeden z użytkowników, pokusił się o przygotowanie swojej własnej koncepcji graficznej słuchawki, która została oparta na dotychczasowych doniesieniach medialnych. 


Sprawdź cenę Apple iPhone 7 w ofercie Orange:


Według wizji Thadeu Brandao, słuchawka zostanie wyposażona w ekran obejmujący praktycznie całą przednią powierzchnię urządzenia. Innowacyjny przycisk Touch ID będzie wtopiony w szkło, stając się integralną częścią wyświetlacza. Ponadto w smartfonie Apple wykorzysta funkcję, która przypomina Touch Bar z MacBooka Pro, wyświetlającą spersonalizowane ikony np.: skróty do aplikacji lub przyciski sterujące odtwarzaczem muzyki.


fot. YouTube


Jeszcze inne źródła donoszą o obudowie wykonanej ze szkła oraz zaawansowanej funkcji ładowania indukcyjnego na odległość. Jak informowaliśmy was wcześniej, firma Apple opracowała technologię pozwalającą na uzupełnianie baterii telefonu w promieniu paru metrów od ładowarki. Na razie nie wiadomo czy podobne rozwiązanie będzie kompatybilne wstecz.

Więcej nowości zostanie zaprezentowane podczas zbliżających się targów Mobile World Congress, które wystartują pod koniec lutego w Barcelonie.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów