Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najnowszy iOS usprawnia starsze iPhone-y

Nowy iOS 9.2.1 iPhone

Apple postanowiło zaktualizować swój system operacyjny iOS. Łatka o numerze 9.2.1. jest istotna również dla starszych modeli popularnego iPhone-a.

Najnowszy iOS 9.2.1 wprowadza szereg owych usprawnień oraz poprawia bezpieczeństwo samego iPhone-a. Jak donoszą użytkownicy, najnowsza odsłona autorskiego systemu operacyjnego poprawia wydajność mocno przestarzałego już 4s. Zastanawia fakt sposobu, w jaki Apple potrafiło zoptymalizować swój system, tak aby sprawniej obsługiwał starsze modele popularnych telefonów. Sprawa staje się jasna jeśli sięgniemy do przeszłości. Po premierze ósmej części iOS-a pojawiły się głosy, że Apple celowo pogorszyło wydajność swojego systemu operacyjnego na starszych smarfonach w celu „zachęcenia” potencjalnych konsumentów do przesiadki na nowsze (a co za tym idzie – droższe) wersje iPhone-a.

Najlepsze oferty abonamentowe w Polsce, dedykowane fanom Apple, znajdziecie w naszej porównywarce cen.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów