Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Aktualizacja do iOS 15.5. Co nowego?

avatar
2
czerwony iPhone 12 Mini

Od wczoraj dostępna jest aktualizacja do iOS 15.5. Nie jest to wielki update oprogramowania amerykańskiego Apple’a, ale przynosi ze sobą kilka nowości i korzyści. Co zyskasz z iOS 15.5?

  • Apple wydało aktualizację swoich urządzeń mobilnych do iOS 15.5 i iPadOS 15.5
  • zawiera ona nowe funkcje i poprawki bezpieczeństwa
  • za ok. 4-5 miesięcy zadebiutuje system iOS 16

Aktualizacja iOS 15.5

Apple zaktualizowało nie tylko modele iPhone’a do iOS 15.5 – także iPady otrzymały aktualizacje do iPadOS 15.5. Wersja 15.5 umożliwia teraz klientom Apple Cash m.in. wysyłanie pieniędzy z ich karty Apple Cash w aplikacji Wallet. Z kolei aplikacji Apple Podcasts zawiera teraz nowe ustawienia.

Aktualizacja obejmuje aż 25 poprawek bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do standardowych aktualizacji Androida, Apple udostępnia ją nie etapami, lecz dla wszystkich użytkowników jednocześnie. Mimo, że nie jest to duży update autorskiego oprogramowania, to można założyć, że jest to ostatnia taka łatka przed wydaniem iOS 16, który zadebiutuje z nową generacją iPhone’a w okolicy września lub października.

Jeżeli Twój iPhone nie poinformował Cię o możliwości aktualizacji softu do iOS 15.5, wejdź w ustawienia i pobierz aktualizację ręcznie.

Zobacz również: iPhone z USB-C – testy Apple. Sukces Unii Europejskiej?

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Po aktualizacji nie mogę obsługiwać np Spotify czy otwierać powiadomień. Zarówno na zablokowanym jak i odblokowanym ekranie początkowym. Jak to zmienić? Muszę wchodzić w allikację (Spotify), żeby przełączyć piosenkę…

Witam
Po wgraniu aktualizacji mam problem z ładowaniem bezprzewodowym na ladowarce na której do czasu aktualizacji lądował się telefon do 100% , a obecnie odkładam na ładowarkę przy 39% kontrolka na ładowarce świeci się tak jakby odbywało się lądowanie i po 2 godzinach nadal jest 39% ???
Mam dwa iphony 11 i 12 mini i po aktualizacji oby dwa nie chcą się ładować .
Ładuje się jedynie po kablu .

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: