Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Aparat w iPhone 7 daleko… za konkurencją

avatar
Apple iPhone 7 Plus

Jak donoszą eksperci serwisu DxOMark, aparat fotograficzny w najnowszym iPhonie 7 prezentuje się całkiem poprawnie, lecz wyraźnie przegrywa z… ubiegłorocznymi modelami konkurencji. Obecnie najlepszymi parametrami dysponuje Samsung Galaxy S7 Edge oraz HTC 10.

DxOMark to jeden z najbardziej opiniotwórczych serwisów o profesjonalnym sprzęcie fotograficznym. Oprócz testowania lustrzanek, eksperci portalu oceniają zdjęcia wykonywane przez smartfony. Do tej pory najwyższym wynikiem dysponowały trzy modele: HTC 10, Samsung Galaxy S7 Edge oraz Sony Xperia Z Performance – solidarnie po 88 punktów. Niedawna premiera iPhone 7 oznaczała nowego gracza w rankingu. Wszyscy spodziewali się, że słuchawka Apple zdecydowanie pokona konkurencję. Nic z tego!

Amerykanie od początku reklamowali swojego smartfona jako „najlepsze narzędzie do wykonywania fotografii”, jednak dokładne testy zdradziły, że najnowszy iPhone… przegrywa z bezpośrednimi konkurentami, uzyskując wynik na poziomie 86 punktów. Oczywiście słuchawka wykonuje fotki bardzo wysokiej jakości, a różnice można zaliczyć do błędu statystycznego, jednak puryści z pewnością znajdą powód do narzekań.

Testy zostały przeprowadzone na standardowej wersji iPhone 7. DxOMark zapowiedziało, że raport z testów droższego iPhone 7 Plus pojawi się już wkrótce. Czy poznamy nowego lidera rankingu? Czas pokaże.

Recenzja Apple iPhone 7 w serwisie DxOMark. 

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: