Alcatel Idol 4S – 5 najlepszych ofert komórkowych

Dawno, dawno temu, sprzęt francuskiego Alcatela mógł się podobać. Co prawda na przełomie wieków miał bardzo silną konkurencję w postaci Nokii, Motoroli czy Siemensa, a następnie Sony Ericssona, to jednak bywał spotykany wśród użytkowników telefonów komórkowych, podobnie jak Sagem. O ile ta ostatnia francuska marka wycofała się z tego segmentu, to Alcatel systematycznie wypuszcza na rynek nowe modele. Jednym z nich jest flagowiec z 2016 roku – model Idol 4S.

Alcatel Idol 4S na abonament

Alcatel Idol 4S może pochwalić się bardzo dobrym dźwiękiem – lepszym nawet niż w znacznie droższych modelach. Ale nie tylko on stanowi zaletę tego smartfona. Kolejnym plusem jest zastosowanie ekranu AMOLED o przekątnej 5,5 cala. Co prawda poziom wykończenia Alcatela nie jest na tak wysokim poziomie, jak np. w samsungowej serii Galaxy S, lecz producent wynagradza nam ten fakt znacznie niższą ceną, która oscyluje wokół 1700-1800 zł.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Alcatelem Idol 4S

Smartfon wyposażony jest w 3 GB pamięci operacyjnej RAM, baterię o pojemności 3000 mAh i dobry aparat fotograficzny o rozdzielczości 16 megapikseli. Pamięć Idola 4S można rozszerzyć o kartę pamięci (maksymalnie o dodatkowe 512 GB), a całość napędza ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 652 o taktowaniu 1,80 GHz. Jednym słowem: jest to jedna z lepszych propozycji dla osób potrzebujących dobry telefon z wyższej półki, lecz niekoniecznie drogi.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z Alcatelem Idol 4S z cenami aktualnymi na 17.05.2017.

1

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,00
porównaj

To nie pierwsze zestawienie, w którym abonament Red Bull Mobile Energy 49 wychodzi korzystnie na tle konkurencji. Za 49 zł miesięcznie otrzymamy nielimitowane usługi krajowe, a także 5 GB transferu. W tej konfiguracji jednorazowa opłata za Alcatela Idol 4S wynosi 1216 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2392 zł.

Naszym zdaniem: jeden z najtańszych abonamentów oferujący ten model Alcatela i najtańszy wśród pakietów oferujących nieograniczone usługi krajowe. Bardzo dobra oferta.

2

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,00
porównaj

Alternatywa dla tych, którzy nie chcą wydać dużo „na dzień dobry” zamawiając nowy telefon. Cena Alcatela Idol 4S w tym abonamencie to niecałe 900 zł, jednak musimy liczyć się z wyższymi o 20 zł opłatami. W zamian dostaniemy takie same warunki umowy – jedynie cena telefonu jest niższa.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2552 zł.

Naszym zdaniem: dobra oferta, ale niższy koszt smartfona nie jest w stanie zrekompensować wyższego abonamentu. Suma sumarum – ostatecznie w skali 2 lat zapłacimy nieco więcej, niż w RBM Energy 49.

3

Formuła SOLO L

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
bez
limitu
MIESIĘCZNIE MIES.
75,00
porównaj

Oferta dla najbardziej wymagających. Jeżeli 5 GB to zbyt mało, to dołóżmy do Formuły Solo L i cieszmy się nieograniczonym objętościowo transferem. W wyższej cenie dostaniemy dodatkowo pakiet roamingu czy usługi operatora, jak np. telewizję Play NOW. Cena smartfona wynosi 1119 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2919 zł.

Naszym zdaniem: w skali 2 lat jest to najdroższa oferta, ale zapewniająca zdecydowanie najlepszy zakres usług. Jeżeli jednak nie są one nam potrzebne na takim poziomie, to wybierzmy Red Bulla.

4

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
0
SMS
0
INTERNET
3 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
29,00
porównaj

Tym razem oferta dla najmniej wymagających. W pakiecie za 29 zł miesięcznie dostaniemy jedynie 3 GB Internetu, a rozmowy i SMS-y są nielimitowane tylko w Play i wewnątrz sieci RBM (w ramach usługi Stan Darmowy). Cena telefonu jedna z najwyższych – 1366 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2062 zł.

Naszym zdaniem: najgorszy zakres usług, jedna z wyższych opłat startowych za urządzenie, ale dzięki bardzo niskim abonamencie jest to w skali trwania umowy najtańsza oferta z Alcatelem Idol 4S. Polecamy dla osób o małych wymaganiach lub tym, którzy mają wielu znajomych w Play czy Red Bull Mobile.

5

Formuła SOLO M

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
55,00
porównaj

Bardzo podobna oferta do RBM Energy 49. Jest jednak o 6 zł droższa, podobnie jak nasz Alcatel (jednorazowa opłata startowa to 1399 zł), możemy jednak liczyć na pewne bonusy operatora, jak pakiet telewizji. Ale czy jest nam on potrzebny?

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2719 zł.

Naszym zdaniem: pod względem zakresowym jest to jedna z lepszych ofert, lecz z tym modelem smartfona jest równocześnie jedną z droższych.

avatar
Wybrane oferty: