Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

TOP 5 telefonów Philips na 2019 rok

avatar
Xenium X818

Firma Philips od lat jest znana jako duży producent wszelkiego rodzaju sprzętu audio-wideo. Niewiele jednak osób kojarzy ją z produkcją smartfonów. A szkoda, bo holenderski producent posiada kilka ciekawych propozycji w swoim portfolio. Przedstawiamy 5 – naszym zdaniem – najciekawszych telefonów Philipsa na 2019 rok.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Philips S326

Philips S326 to podstawowy model od holenderskiego producenta. Za poprawne działanie urządzenia odpowiada czterordzeniowy procesor wsparty 1 GB pamięci operacyjnej. Wyświetlacz o przekątnej 5 cali wykonany w technologii IPS nieźle odzwierciedla barwy. Mamy tutaj do dyspozycji m.in. moduł podczerwieni, dzięki czemu możemy korzystać z urządzenia jak z pilota obsługującego nasze domowe sprzęty audio-wideo. Będzie to niezły smartfon dla osób, które nie posiadają zbyt wygórowanych oczekiwań. Co ważne, możemy go zakupić w przystępnej cenie.

Philips S318

Kolejna budżetowa propozycja od Philipsa. Za poprawne działanie urządzenia odpowiada tutaj czterordzeniowy procesor od Mediateka wsparty 1 GB pamięci RAM. Również i Philips Xenium S318 wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz IPS, który spisuje się poprawnie. Także i tym modelem możemy obsługiwać inne urządzenia dzięki wbudowanemu portowi podczerwieni. Bateria o pojemności 2500 mAh wystarczy na jeden dzień normalnego użytkowania. Telefon jeszcze niedawno był oferowany za symboliczną złotówkę w abonamencie Plusa i Plusha.

Philips Xenium V787

Mimo, że jest już dość wiekowy model, posiada kilka zalet, które mogą skłonić do zakupu. Na pokładzie mamy do dyspozycji ośmiordzeniowy układ Mediateka 6753 i 2 GB pamięci operacyjnej. Tradycyjnie dla Philipsa, 5-calowy ekran wykonany w technologii IPS całkiem poprawnie odzwierciedla barwy. Chyba największa zaleta Philipsa Xenium V787 to bateria. Posiada 5000 mAh pojemności, dzięki czemu możemy spodziewać się długiego czasu pracy na jednym ładowaniu. Zdjęcia wykonamy 13 megapikselowym aparatem, który nieźle spisuje się w większości przypadków, jeżeli tylko mamy dostateczną ilość światła. Co ważne dla niektórych osób, mamy tutaj możliwość obsługi dwóch kart SIM. Jest to urządzenie dla wszystkich tych, którzy za priorytet stawiają długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu.

Philips Xenium X588

Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6750 wsparty 3 GB pamięci RAM. Taki zestaw sprawia, iż z Philipsa Xenium X588 korzysta się komfortowo. Na pokładzie mamy do dyspozycji wyświetlacz IPS o przekątnej 5 cali, który poprawnie wyświetla paletę barw. To kolejny smartfon Philipsa z potężnym akumulatorem. Pojemność baterii wynosi aż 5000 mAh, co przekłada się na dłuższe korzystanie ze sprzętu na jednym ładowaniu. Również i nim obsłużymy między innymi telewizory, gdyż telefon ma wbudowany port podczerwieni, dzięki któremu możemy korzystać ze smartfona jak z pilota TV. Aparat posiada 13 megapikselową matrycę, który robi całkiem niezłe zdjęcia w dobrych warunkach oświetleniowych. Jest to model przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy szukają sprzętu o możliwie długim czasie pracy na jednym ładowaniu.

Philips Xenium X818

To propozycja z wyższej półki niż poprzednicy. W tym modelu za sprawne działanie odpowiada ośmiordzeniowy procesor Mediatek Helio P10 wsparty 3 GB pamięci operacyjnej. Taki układ sprawia, iż praca na urządzeniu jest komfortowa, a aplikacje odpalają się bez zbędnej zwłoki. Mamy tutaj do dyspozycji 5,5-calowy ekran o wykonany w technologii IPS, który dobrze odzwierciedla paletę barw. Philips Xenium X818 jest dobrze wykonany, nic w nim nie skrzypi ani nie trzeszczy. Na pokładzie mamy do dyspozycji 16 megapikselowy aparat, który okazuje się najlepiej spisywać ze wszystkich dostępnych modeli Philipsa. Bateria o pojemności 3900 mAh również powinna wystarczyć na jeden pełny dzień pracy urządzenia przy standardowym użytkowaniu. Tym bardziej, iż mamy tutaj możliwość włączenia autorskiego trybu oszczędzania energii, który skutecznie ten czas wydłuża i może być włączany fizycznym przyciskiem. Jest to urządzenie dla wszystkich tych, którzy szukają naprawdę niezłego smartfona, dobrze wykonanego, który potrafi zrobić dobre zdjęcia i jednocześnie nie kosztuje fortuny.

Komorkomat wyroznienie

star ocena
4/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: