Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Google wyprzedza Apple

Telefon Apple

Apple przeznacza na rozwój i badania tylko 3,5 procent swoich przychodów – wynika z najnowszego raportu amerykańskiego giganta, przytoczonego przez serwis Bloomberg.

3,5 procent. Tylko tylke rokrocznie Apple wdaje na dział zajmujący się badaniami i rozwojem. To właśnie tam powstają nowe kostrukcje, procesory i technologie, z charakterystycznym logiem jabłka. Jak prezentują się inni przedstawiciele sektora nowych technologii? Na czele znajduje się Qualcomm z wynikiem 22 procent (!) przychodów kierowanych na rozwój. Następny w kolejności Facebook przeznacza 21 procent przychodów, a największy innowator Google zaledwie 15 procent.

Haczyk tkwi w szczegółach. Poziom dochodów Apple jest wręcz astronomiczny – ostatni kwartał przyniósł zysk na poziomie 54 miliardów dolarów. Wspomniane wcześniej 3,5 procent stawia więc Apple tuż za Googlem.

Najlepsze oferty z iPhonem na polskim rynku znajdziecie w naszej porównywarce.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów