Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czy Apple wbuduje dwa tylne aparaty do swojego nowego flagowca? Wygląda na to, że iPhone 7 zostanie wyposażony w jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Jak donosi Ming-Czhi Kuo, jeden z najlepszych analityków poczynań amerykańskiej firmy z jabłkiem, najnowszy smartfon iPhone 7 zostanie wyposażony w podwójny aparat fotograficzny na tylnej ściance urządzenia. Potwierdzają to wcześniejsze spekulacje, które zaczęły się pojawiać w związku z przejęciem przez Apple firmy LinX. Izraelskie przedsiębiorstwo opracowało innowacyjną technologię umożliwiającą wykonywanie bardzo wysokiej jakości zdjęć, przy wykorzystaniu paru matryc jednocześnie. Warto wspomnieć o ich poprzednim wynalazku, obsługującym aż 16 różnych obiektywów. Ming-Czhi Kuo zdradza, że każdy z aparatów będzie oferował 12-megapikselową matrycę marki Sony. Różnice dostrzeżemy w budowie poszczególnych obiektywów – pierwszy zaoferuje stabilizację i większy otwór, a drugi zoom optyczny i ciemniejszą przesłonę. Rozwiązanie to będzie jedną z najbardziej innowacyjnych zmian w historii smartfonów. Czekamy na pierwsze testy (i zdjęcia).

Jeśli szukacie atrakcyjnych ofert z iPhonem wśród polskich operatorów telefonii komórkowej, warto sięgnąć do naszej porównywarki abonamentów.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów